DBANIE O RĘCE

Codziennie nasze ręce robią niesamowite rzeczy. Od pomocy w karmieniu nas, po pokazanie naszej rodzinie i przyjaciołom, że o nich dbamy – ręce są dla nas bardzo ważne. Dlatego musimy o nie dbać, utrzymując je w czystości. Ważne jest, by wiedzieć, jak prawidłowo myć ręce, aby mieć pewność, że będziesz szczęśliwy i zdrowy.

Hand Wash High Five with Carex

JAK MYĆ RĘCE

Dłonie w błocie? Lepiące palce? W Carex wiemy, że brudne ręce są normalną częścią życia. Wiemy, że może się to wydawać oczywiste, ale prawidłowe mycie rąk to wielki krok w kierunku powstrzymania rozprzestrzeniania się zarazków oraz zachowania czystości i zdrowia. Naucz całą rodzinę najlepszej techniki mycia rąk i upewnij się, że dokładnie myją ręce produktami Carex.

KIEDY NALEŻY MYĆ RĘCE

ZANIM PRZYGOTUJESZ I ZJESZ JEDZENIE

ZANIM OPATRZYSZ RANĘ

PO SKORZYSTANIU Z TOALETY

PO ZABAWIE ZE ZWIERZĘTAMI

PO ZABAWIE NA ZEWNĄTRZ

PO WYNIESIENIU ŚMIECI

CHRONIĄC CIEBIE I TWOJĄ RODZINĘ

Mycie rąk mydłem jest jednym z najlepszych sposobów ochrony Ciebie i Twojej rodziny. Utrzymywanie rąk w czystości, zarówno tych młodszych, jak i starszych pomaga chronić przed chorobami takimi jak przeziębienia i grypa. Czyste ręce pozwalają nam zachować bezpieczeństwo i zdrowie, pozwalając nam w pełni korzystać z życia!