KOCHAMY DŁONIE, KOCHAMY SKÓRĘ

Ochrona skóry dłoni i rąk Twoich bliskich jest naszym absolutnym priorytetem. Niezależnie od tego, czy jesteś zapracowanym rodzicem, gotujesz w kuchni lub spędzasz czas na zewnątrz (lub wszystkie trzy!) wiemy, że będziesz myć ręce niezliczoną ilość razy dziennie.

Nasza formuła do mycia rąk Carex z Dermacare nie tylko oczyszcza dłonie za każdym razem, gdy je myjesz – dba również o twoje pracowite ręce. Przywracając naturalne pH zdrowych dłoni dzięki naturalnym składnikom nawilżającym, by dłonie pozostawały miękkie i gładkie, w połączeniu z zaufaną ochroną antybakteryjną.

Nie wszystkie produkty do mycia rąk działają identycznie, ale mycie rąk z marką Carex to idealna równowaga między pielęgnacją a ochroną.

KORZYŚCI

Nasza płynna formuła do mycia rąk została specjalnie opracowana do wykonywania wielu drobnych prac. Nasze produkty do mycia rąk aktywnie podnoszą naturalne pH skóry, delikatnie myją, w celu usunięcia brudu i zarazków oraz zawierają naturalne środki nawilżające, które pomagają zachować miękkość i gładkość skóry. Wszystko to dzięki naszej zaufanej ochronie przeciwbakteryjnej.

OCHRONA DLA CIEBIE
TWOEJ RODZINY

Każdego dnia używamy rąk do dotykania jedzenia i ust, dlatego niezwykle ważne jest, aby utrzymywać je w czystości tak, by powstrzymać rozprzestrzenianie się zarazków i chorób. W Carex wiemy, że brud i zarazki nie powinny przeszkadzać w życiu. Nasza formuła do mycia rąk z Dermacare została specjalnie prygotowana, aby dbać o Ciebie i Twoją rodzinę oraz chronić Cię, pozwalając Ci korzystać z życia! W końcu dlatego CAREX.

CAREX Z DERMACARE!

Nasi najlepsi eksperci Dermacare opracowali delikatną formułę dla całej rodziny. Carex zapewnia wszechstronną ochronę zdrowych dłoni, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się życiem.