WYŁĄCZNIE NAJLEPSZE PRODUKTY

Dbamy o higienę rąk od 25 lat. Jako pierwsza firma, która wprowadziła płynny środek antybakteryjny do mycia rąk i dezynfekujący żel do rąk w Wielkiej Brytanii, dbamy o wszystkie Twoje potrzeby w zakresie higieny rąk. Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o całej rodzinie, od zaufanej marki w kuchni po utrzymanie małych rąk i ciała w czystości po brudnej zabawie. Dlatego zawsze opracowujemy nasze formulacje tak, abyś mógł zaufać Carexowi w wykonaniu ciężkiej pracy, pozostawiając czas dla Ciebie i Twojej Rodziny.

LEPSZY WYBÓR DLA CAŁEJ RODZINY

Jako ulubiona brytyjska marka produktów do mycia rąk, rodziny mówią nam, że uwielbiają przekazywać Carex pokoleniom. Mycie rąk jest równie ważne, niezależnie od tego, czy jesteś młody czy stary, ale wiemy, że czasami może to być trochę uciążliwe, szczególnie gdy jest więcej ekscytujących rzeczy do zrobienia. Niezależnie od tego, czy twoje dzieci są zajęte graniem w piłkę nożną, czy Fortnite z kolegami, wspinaniem się na drzewa lub przewijaniem Snapchata, nasza linia Fun Editions została stworzona z myślą o dzieciach. Daj im coś, czym mogą się ekscytować dzięki naszej ofercie Fun Editions: wspaniałe zapachy, fajne kolory i zabawne postacie, wszystkie mające na celu sprawienie, by mycie rąk było przyjemnością.

NASZA DOTYCHCZASOWA HISTORIA

Wszystkie nasze produkty do mycia rąk są produkowane w Wielkiej Brytanii, gdzie nasz oddany zespół „CareXperts” opracowuje, testuje i dąży do tego, by sprawić że pozostaniemy Twoją najlepszą marką do pielęgnacji rąk. Nasza fabryka w Manchesterze nieustannie pracuje nad tym, aby produkować w sposób zrównoważony.

DZIŚ

Dziś Carex jest marką numer 1 w Wielkiej Brytanii. Nasze szerokie I staranie dobrane portfolio dba o higienę rąk całej rodziny, od dużych do małych, pozwalając cieszyć się życiem.

REDUKUJ, UŻYWAJ PONOWNIE, NAPEŁNIAJ

Dobry dla środowiska i dobry dla twojej kieszeni. Nasze najlepiej sprzedające się produkty są dostępne w eko-opakowaniach uzupełniających, oszczędzając do 85% plastiku w porównaniu z butelkami. Dzięki temu to prosty sposób na uratowanie naszej planety i oszczędzanie pieniędzy w tym samym czasie! 

COKOLWIEK PRZYNIESIE CI ŻYCIE, BĄDŹ NA TO GOTOWY

Bez względu na to, czy jesteś w kuchni, czy w ogrodzie Carex zadba o higienę rąk, pozostawiając Ci swobodę pełnego korzystania z życia