OPAKOWANIA UZUPEŁNIAJĄCE

Nasze opakowania uzupełniające to idealny i łatwy sposób na użycie mniejszej ilości plastiku i jednoczesne oszczędzanie pieniędzy! Łatwy w użyciu korek ułatwia nalewanie i napełnianie dozownika mydła w płynie w domu, ponowne użycie plastikowego pojemnika i oszczędność pieniędzy. Te poręczne opakowania uzupełniające są dostępne w rozmiarach 500 ml i 1000 ml, idealne do dużych i małych butelek.

UZUPEŁNIANIE JEST ŁATWE

W rzeczywistości nigdy nie było łatwiej. Zanim wyrzucisz pompkę do recyklingu, możesz jej używać w kółko. Wynika to z faktu, że nasze pompki będą działać długo z butelką płynu! Trzymaj więc swoją pompę i po prostu włóż ją na naszą nową butelkęCarex Eco lub napełnij swoją dotychczasową butelkę naszymi opakowaniami uzupełniającymi Eco, oszczędzając do 85% plastiku

OGRANICZAJ, UŻYWAJ PONOWNIE, UZUPEŁNIAJ

ZRÓWNOWAŻONY

Jesteśmy w trakcie ważnej misji, aby zmniejszyć zużycie plastiku i aby nasze opakowania były jak najbardziej zrównoważone. Wciąż się uczymy, ale do tej pory zmniejszyliśmy ilość plastiku w naszych butelkach – nasze butelki są wykonane z 30% PCR (tworzywa sztuczne z recyklingu), jesteśmy też wiodącym producentem wkładów, które zużywają do 85% mniej plastiku.

UŻYJ PONOWNIE, NIE WYMIENIAJ

Często słyszymy pytanie „Co mam zrobić ze zużytą pompką?”. Nasze pompki są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu, ale niestety nie wszystkie lokalne władze mają możliwości ich recyklingu. Czy wiesz jednak, że możesz użyć swojej pompki ponad 10 000 razy? To około roku użytkowania.

OCAL POMPKĘ, OCAL PLANETĘ

Nie moglibyśmy tego zrobić bez Ciebie. Dzięki Twojemu wsparciu naszej eko-obietnicy byliśmy w stanie robić postępy w kierunku czystszej, bardziej ekologicznej przyszłości. Dzięki wspólnemu zobowiązaniu do ponownego użycia i możliwości ponownego napełniania zaoszczędziliśmy ponad 4 miliony pompek (i ta liczbą wciąż rośnie). Od nas w Carex, słowo „dziękuję” – to (dosłownie) oznacza świat.

WSPÓŁPRACA Z TERRACYCLE ABY KREOWAĆ NIESAMOWITE!

Nawiązaliśmy współpracę z ekspertami w dziedzinie recyklingu z Terracyle ®, którzy przetwarzają surowce wtórne. Wykorzystują one zebrane odpady do produkcji szeregu przedmiotów, takich jak place zabaw dla dzieci, meble ogrodowe i konewki.

Więc gdy przyjdzie do recyklingu pompki Twojego Carexa lub eko-opakowania uzupełniającego, możesz umieścić go w specjalnym miejscu w lokalnym zakładzie recyklingu tworzyw sztucznych.

O CAREX

Od 25 lat dbamy o higienę rąk, będąc ulubioną marką produktów do mycia rąk w Wielkiej Brytanii. Uwielbiamy życie rodzinne, a nasza oferta produktów jest idealna dla całej rodziny – od zaufanej marki w kuchni po utrzymanie małych rączek i ciała w czystości po brudnej zabawie. Możesz zaufać produktom Carex, które zadbają o higienę rąk twojej rodziny, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się życiem.